להיות הורים - אחד התפקידים המורכבים בחיינו....

הוא מורכב, כי הוא כולל בתוכו רגעי שפל ואושר כאחד, זהו תפקיד שאין לו סוף, הוא לפעמים מתיש, מייגע ובא לנו לברוח ממנו. מצד שני, הוא מביא לחיינו כלכך הרבה חיוניות, גאווה ואהבה שאין כמוה.

בעיניי, הורות זה תפקיד חיינו ולכן החלטתי גם לעסוק בו כמקצוע.

96079760_10158564355560039_1021618723666

שלום, אני ברברה ואני מדריכת הורים מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך. יש לי גם תואר ראשון בפסיכולוגיה. אני עוסקת בהדרכת קבוצות הורים על פי השיטה האדלריאנית ומטפלת במשפחות באופן פרטני בקליניקה של, בתל אביב. אני נשואה ואימא לשלושה בנים. לפני המון שנים, הצטרפתי לקבוצת הורים וגיליתי בה עולם ומלואו. הבנתי שדברים גם יכולים להיות אחרת בתוך המשפחה, שיש כאן בחירה. החלטתי ללכת ללמוד בעצמי במכון אדלר ונשארתי בו שנים רבות.

 

אני מאמינה שבדיוק כמו שכל ילד יחיד ומיוחד, גם לכל משפחה יש את האופי, הצרכים והמגבלות שלה. אני משתדלת לשמוע ולגלות את הסיפור הייחודי של כל הורה שבא אליי ולהעניק לו את מירב הכלים הדרושים על מנת לעשות שינוי משמעותי בהורות שלו. אני מאוד אופטימית ומאמינה שכל אחד יכול ומסוגל לעשות שינוי בחייו. אני סבורה שהורות זה התפקיד המשמעותי בחיינו, כי בסופו של יום הוא זה שדואג לדורות הבאים, ולעולם שאנחנו חיים בו.

 

אני מדריכה משפחות עם ילידם צעירים וגם עם מתבגרים. אני מתמחה בהדרכת הורים לילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז, היפראקטיביות וגם לקויות למידה.

בנוסף, אני מלווה ומדריכה  משפחות עם צליאק.

 

התקשרו אליי וקבלו שיחת יעוץ ראשונית 054-8077881